aquarium-krakow-logo
Zarezerwuj imprezę w aquarium
Chcesz mieć nietypowe miejsce na zorganizowanie własnej imprezy? A może chcesz zrobić niespodziankę dziecku? Akwarium to oryginalne miejsce na spędzenie wspólnego czasu, gdzie towarzystwo za szybą dobrze wygląda i nie robi niepotrzebnego hałasu. W akwarium możesz zorganizować kinderbal i przyjęcie zaręczynowe lub oświadczyny, a nawet sesję ślubną w ciekawej aranżacji i scenerii.

Dobrze zaaranżowana impreza to niezapomniana zabawa w oryginalnej lokalizacji z nutką melancholii i egzotyki. To całe mnóstwo wspomnień i być może nawet chęć do powtórzenia całego przedsięwzięcia w innym gronie i zapoczątkowania nowego trendu wśród znajomych.

Jeżeli wolisz przygotować kinderbal – nic prostszego. Dzieci z pewnością docenią możliwość obcowania z ciekawymi gatunkami różnych morskich stworzeń, które mogą wykazywać efektowne zdolności.
tour-jobs
Artykuły Praca
Akwarystyka jest pojęciem opisującym zawodową lub amatorską hodowlę organizmów wodnych w akwariach. Czytaj więcej...

Sklep
W tym dziale znajdziecie Państwo informacje i linki, które mogą okazać się przydatne zarówno dla profesjonalnych akwarystów...Czytaj więcej...

Dla dzieci
Zafascynowane podwodnym życiem pociechy z przyjemnością spędzając czas na oglądaniu zwierząt wodnych o całej gamie barw i ciekawych kształtach... Czytaj więcej...
tour-jobs znajdź swoją wymarzoną pracę